Máte dotaz? Zavolejte kosmetičce Radce na +420 724 702 813
Neohodnoceno

Cellular Water hydratační essence s buněčnou vodou 125ml

Jednoduchý krok jak zařadit hydrataci a ochranu pleti který můžete kombinovat s libovolným sérem a krémem. Možno kombinovat např. s řadou ptoti stárnutí pleti, bělení pigmentových skvrn...

Buněčná voda a  produkty péče o pokožku které ji obsahují podporují funkce, nezbytné pro zachování mladistvé pleti. Tento nový krok v péči o pokožku, inspirovaný Asií, kombinuje svěžest pleťové vody s účinností výjimečné péče o pleť. Ultralehká textura, obohacená o kyselinu hyaluronovou, vytváří "zářivý" vzhled pleti nasycené vodou.

Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
940 Kč
Kategorie: Každodenní ochrana pleti
Položka byla vyprodána…
CELLULAR WATER WATERY ESSENCE
ZDARMAZDARMA

CELLULAR WATER WATERY ESSENCE

Esence s buněčnou vodou

Tento nový krok v péči o pokožku, inspirovaný Asií, kombinuje svěžest pleťové vody s účinností výjimečné péče o pleť. Ultralehká textura, obohacená o kyselinu hyaluronovou, vytváří "zářivý" vzhled pleti nasycené vodou. Neutralizuje účinky volných radikálů, které jsou zodpovědné za stárnutí a eliminuje toxiny. Díky obsahu cellulární vody dodává pleti potřebnou energii.

Jednoduchý krok jak zařadit hydrataci a ochranu pleti, který můžete kombinovat s libovolným sérem a krémem. Možno kombinovat např. s řadou ptoti stárnutí pleti, bělení pigmentových skvrn...

Zajišťuje optimální úroveň hydratace tak, že vodu nejen přímo dodává, ale učí také pokožku jak si ji správně dlouhodobě udržet.

  • Pro dodání intenzivní hydratace v kombinaci s libovolným sérem a krémem řady Esthederm
  • Pro všechny typy pleti
  • Pro dehydratovanou, zašedlou a unavenou pokožku
  • Pro zesílení účinků všch dalších kroků péče o pleť (sérum, krém)
  • Pro dodání energie a rozzáření pleti
  • Chrání proti volným radikálům

Použití: Naneste ráno a večer prsty nebo bavlněným tampónem na důkladně očištěný obličej, krk a dekolt po použití odličovacího mléka a tonika. Následně pak nanášejte sérum a krém z libovolné řady. Tato nová péče o pleť se aplikuje před jakýmkoli sérem nebo krémem.

Obsah: 125ml

Výsledek

  • Pleť je rozjasněná. Kůže je naplněna, okamžitě hydratovaná a dokonale připravená na další péči.

Pro koho

  • Pro všechny typy pleti, zejména dehydratovanou, žašedloua a unavenou.
  • Pro zesílení účinků dalších kroků péče o pleť.

Použití

  • Naneste ráno a večer prsty nebo bavlněným tampónem na důkladně očištěný obličej, krk a dekolt po použití odličovacího mléka a tonika. Následně pak nanášejte sérum a krém z libovolné řady. Tato nová péče o pleť se aplikuje před jakýmkoli sérem nebo krémem.

x