Máte dotaz? Zavolejte kosmetičce Radce na +420 724 702 813

Filozofie značky

FILOZOFIE ZNAČKY

 
 

 

To, co je nejvíce vidět a velmi ovlivňuje sebehodnocení a pocit spokojenosti se sebou, je krásná pleť. Každý den jsme však napadení několika negativními vlivy, na které naše pleť reaguje. Venkovní prostředí, znečištění, stres, vnitřní faktory a náš způsob života vytvářejí omezení, které způsobují, že naše pleť nefunguje správně. Úkolem Institut Esthederm je převychovat pleť, čili nastartovat správné fungování pleti zevnitř. Po 35 letech zkušeností s převýchovou pleti víme, že pro nastartování přirozených procesů v pleti je nejúčinnější kombinace domácího ošetření a ošetření v kosmetickém salonu.

 

INSTITUT ESTHEDERM převychovávat pleť a učí ji soběstačnosti, aby vypadala stále krásné. Prudkty INSTITUT ESTHEDERM respektují bio-ekologii a jsou s ní v souladu.

esthederm-element-voda esthederm-element-svetlo esthederm-element-plet

VODA

SVĚTLO

PLEŤ

Správný druh vody

Celulární voda, vytvořená INSTITUT ESTHEDERM, má unikátní složení, identické jako voda lidského těla. Poskytuje buňkám optimální prostředí pro jejich zdravý rozvoj a vývoj.

Dostatek světla

INSTITUT ESTHEDERM využívá světlo pozitivně. Patent UV in Cellium technology umožňuje pokožce využívat pozitivní efekty slunečního záření a zároveň ji chrání před škodlivým efektem.

Respektování její přirozenosti

INSTITUT ESTHEDERM produkty byly vytvořeny pro ošetřování Vaší pleti dynamicky na základě sezónních rytmů, denních a nočních cyklů jakož i časových změn pokožky.

x