Máte dotaz? Zavolejte kosmetičce Radce na +420 724 702 813

O ESTHEDERM

INSTITUT ESTHEDERM v sobě spojuje zdraví, krásu a pocit pohody, na což poukazuje i samotný název.

Institute poukazuje na pojem výzkumné a vzdělávací instituce, ale je také na místo, kde se uskutečňují kosmetické ošetření a procedury, tzv. „Chrám pohody“.

Esthé jako Esthetique (estetické), se vztahuje k vědě o kráse a hledání dokonalosti.
Derm se vztahuje k vnitřní vrstvě pokožky, na kterou se zaměřují produkty Institut Esthederm na podporu mladistvého vzhledu pokožky.

esthederm-eau-cellulaire

INSTITUT ESTHEDERM, exkluzivní luxusní partner odborníků pro péči o pleť, můžeme v kosmetice označit jako tzv. „High-tech“ značku. Značku, která se neustále snaží uspokojit potřeby svých klientů jako zdraví, krásu a pohodu. Její produkty jsou distribuovány po celém světě prostřednictvím exkluzivní kvalitní sítě (kosmetické salony a centra, vybrané lékárny, parfumerie a luxusní obchodní domy).

Kosmetické produkty a ošetření jsou vyvíjeny výhradně s odborníky v oblasti krásy a pocitu pohody a to prostřednictvím individuálních ošetření a unikátních programů péče, dokonale přizpůsobených potřebám našich klientů..

PÁR SLOV OD JEAN-NOËL THORELA, zakladatele značky INSTITUT ESTHEDERM

esthederm-fondateur

Pokud pokožka trpí, místo nadměrného léčení, je lepší převychovat ji.

Tento princip provází mé výzkumné cíle tj.: Optimalizovat metabolickou kapacitu kožních buněk a pomoci udržet tuto kapacitu v průběhu času.

Jsem naprosto přesvědčen, že stárnutí kůže není nutné a že prioritou jakéhokoli výrobku péče o pleť by mělo být udržovat zdravou pokožku,

  • krása je zdraví, které můžete vidět,
  • pocit pohody je zdraví, které můžete cítit.

Mým největším přáním je navrhování produktů, které jsou skutečně užitečné, účinné a bezpečné a které nepracují proti věku, ale s věkem, které nepracují proti slunci, ale se sluncem a které mají dlouhodobé účinky

Kosmetika je často považována pouze za oblast, která produkuje krátkodobé nebo povrchní výsledky. Nebo je chápána pod pojmem: farmaceutické přípravky určené k léčbě kožních problémů. Nicméně, já vidím věci jinak. Neustále pracuji na vytvoření nové třídy výrobků – bio kosmetiky – které jsou biologicky aktivní, technologicky bezpečné a navrženy tak, aby všechny typy pleti lépe odolávaly životnímu prostředí a dopadem času. Cílem Institut Esthederm je přesvědčit každého uživatele o hodnotě značky a demonstrovat výhody svých produktů díky síti vysoce kvalifikovaných odborníků pro péči o pleť.

Jean-Noël Thorel,
zakladatel Institut Esthederm, farmaceut, biolog a buněčný expert 

x