Máte dotaz? Zavolejte kosmetičce Radce na +420 724 702 813
Neohodnoceno

Age Proteom pokročilé sérum 30 ml

Revoluční sérum, které redukuje známky stárnutí pleti a posiluje přirozenou vlastní regenerační schopnost pokožky.

Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
2 390 Kč
Kategorie: Energie a hydratace pleti
Položka byla vyprodána…

AGE PROTEOM ADVANCED SERUM

Age Proteom pokročilé sérum

Age Proteom je první sérum na světě, které využívá pokročilé biotechnologie na ochranu klíčových proteinů v pleti (kolagen, elastin, keratin).

Unikátní patentovaná technologie  "bodyguardů mládí pleti" - chaperonů bacterioruberin - dokáže ochránit, opravit a posilovat proteiny, které normálně vlivem oxidačního stresu a nadbytku volných radikálů ztrácí svou funkčnost a prostorovou strukturu, zahlcují se toxiny a postupně zanikají. Jedná se o tzv. karbonylaci proteinů, která urychluje stárnutí pokožky, projevující se jako ztráta jasu a vitality, snížení hustoty a pevnosti pleti, dehydratace a zvýšená citlivost pleti, vrásky, nejednotný barevný tón a pigmentové skvrny.

Chaperon bacteriorubin je získán z extrémně odolné sněžné bakterie z Antarktidy. Nová molekula dlouhověkosti má 100krát vyšší antioxidační účinek než všechny doposud používané kosmetické ingredience jako je např. koenzym Q10, vitamín c apod. Chaperon zároveň působí jako fyzikální štít a chrání strukturu proteinu před destrukcí.

Textura séra je velmi příjemná, lehká, svěží. Přípravek se rychle vstřebává, nelepí.

 

Použití: po odšroubování uzávěru se do pipety automaticky nabere dávka pro jednu aplikaci. 5 kapek séra rozetřete na obličej, krk a dekolt. Sérum Age Proteom se používá ráno a večer. A nebo se Age Proteom aplikuje jen ráno pro podporu ochrany pleti a večer použijte jiné regenerační sérum a pleťový krém.

 

Výsledek: o 55% zpomalené stárnutí pleti, zlepšení hydratace, hustoty a pevnosti kontur obličeje. Viditelné rozjasnění pleti během pár dnů používání séra. Redukce vrásek a sjednocení barevného tónu. Vysoká antioxidační ochrana.

 

Pro koho: pro všechny typy pokožky od cca 25 let. Pro ženy i muže. Sérum je vhodné i pro citlivou pleť.

 

Obsah: 30ml

 

x